Psikolog Seval Hacım Kılıç Kimdir?

Psikolog Seval Hacım Kılıç Özgeçmiş

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olan Seval HACIM KILIÇ, Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çocuk ve aileleri ile yıllarca çalışmış, çocuk ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermiştir. Uşak ilindeki ilk Psikolojik Destek ve Aile Danışma Merkezi’nin kurucusu olarak Uşakta bireysel, aile, çift, çocuk ve ergenlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş, evlilik nedeni ile İzmir’e taşınmış ve meslek hayatına İzmir’de devam etmektedir.

Aile içi iletişim, ergenlik dönemi ve yaşanan sıkıntılar, kadına yönelik şiddet ve yapılması gerekenler ve benzeri konularda halka yönelik eğitim ve konferanslar vermektedir.

Seval HACIM KILIÇ şu anda İzmir Karşıyaka'da bulunan Özel DEĞİŞİM PSİKOLOJİ Danışma Merkezi'nde, bireysel, aile, çift, çocuk ergen ve cinsel sorunlar konusunda psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Detaylı Özgeçmiş için burayı tıklayınız.